Saime toetust Rahvakultuurikeskuselt etenduskunstide regionaalse kättesaadavuse prgrammi alamsuunast "Lapsed teatrisse"

Kasekese lapsed käisid 13. veebruaril Tartus teatris. Lapsi oli kolmest vanemast rühmast - Kullerkupu, Kannikese ja Karikakra rühmadest.

Koostöö projekt Rootsi Lillgårdeni eelkooliga Hässleholmi omavalitsuses

 

Lasteaed Kaseke osaleb rahvusvahelises projektis "Digitaliseerimise ja integratsiooni osalus ja mõju koolieelsete laste seas".

SA Innove projekt "Draamaõpe Valga lasteaias Kaseke"

  

Valga lasteaed Kaseke sai toetuse SA Innovest draamaõpetuse koolituse läbiviimiseks õpetajatele. 

Toetuse saime SA Innove programmi "Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuse juhid" väljakuulutatud taotlusvoorust "Alushariduse parimate praktikate jagamise õpiüritus". Koolitus toimus lasteaias kolmel koolituspäeval õpetajatele kahes vahetuses. Koolitajaks oli Tallinna Nukumuuseumi juhataja Maria Usk. 

  

Erasmus + programm - noortevahetus EstYES-i vahendusel

Erasmus + programm - noortevahetus EstYES-i vahendusel 2019-2020 õppeaastal

Alates 5. septembrist 2019 saabus Kasekese lasteaeda neljas välisvabatahtlik. Seekord on tegu noormehega, kes on pärit Ungarist.  

Botond Nagy on huvitatud erinevate maade kultuuridest ja keeltest. Ta on väga motiveeritud eesti keele õppimisest, juba siia saabudes olid tal mitmed eestikeelsed väljendid selgeks õpitud. Ta on huvitatud töötama lastega ja saada lasteaiast erinevaid kogemusi. Kindlasti on see uus kogemus ka kogu lasteaia perele, aitame kõik kaasa Botondile tema kohanemisel ja soovime talle huvitavat elu Eestis! 

HITSA programm ProgeTiiger

 

Lasteaed Kaseke sai 2018/2019 õppeaastal positiivse vastuse taotlusele Hariduse ja Infotehnoloogia Sihtasutuse programmist ProgeTiiger. Soetasime lasteaeda kuus (6) Lego komplekti WeDo 2,0.

 

KIK-i projektid

SA Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) toetas 2018/2019 õppeaastal lasteaed Kaseke koolieelikutele õppereisi Pokumaale, mis asub Võru maakonnas, Urvaste külas. Õppereis toimus 21. mail 2019. a.

Koostöö projekt Läti Ozolnieku maakonna lasteaiaga Bitïte

Lasteaed Kaseke osaleb rahvusvahelises projektis "Loodusest inspireeritud atraktiivne õppimine" koos Läti lasteaedadega.